Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van ennél nagyobb hülyeség?

Van ennél nagyobb hülyeség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég rehabilitálódtam egy komoly sérülésből (dupla lábtörés). Az orvos azt mondta hogy már mehetek futni és könnyített edzéseket is csináljátok(focizok).Futottam és egyszer csak elengedett a bal lábam. Eltört a sípcsontom :(. Pont ott ahol korában. Vajon túleröltettem vagy csak véletlenül történt?

2020. jan. 25. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez számomra elég hihetetlen, akinek volt már valamilye eltörve is az tudja, hogy olyan szinten tud fájni ahol már nem terheled tovább, nem hogy mégegyszer eltörjön, ráadásul ugyanott.

Most vagy nemérzed a fájdalmat idegsérülés, egyéb szövődmény miatt, vagy csontritkulásod, egyéb csontbetegséged van.

Ugyanott egyébként sem szokott eltörni, maximum mellette, mert ahol eltörik egyszer, ott mindíg erősebben forr össze!

2020. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kötelező elhinni....
2020. jan. 25. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés a nem hihető kategóriába tartozik.
2020. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno eltört mindkét alkar csontom . Helyre rakás után sem állt teljesen helyen egyik csont se , de az orvos szerint nem kellett műtét . Gipszeltek 6 hétig és ennyi . Gipsz levétele után 2 hónappal elestem és újra eltört mindkét csont . Akkor már műtöttek . Szóval ez butaság hogy nem törhet el ugyanott a csont . Kérdezőnek mielőbbi felepulest és gyógyulást kívánok !
2020. jan. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos eltörhet ugyanott többször is,refractura a neve. Törés mértéke, milyensége nagyon meghatározza, na meg a csontozat gyengesége is lehet ok.
2020. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!