Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A nem serult ujjamat összetudo...

A nem serult ujjamat összetudom varrni?

Figyelt kérdés

Szoval, azt akartam hogy sajnaljanak a suliban ezert azt mondtam hogy annyira elvagtam az újam hogy ossze kellett varrni. Viszont mar sok ido eltelt es latni akarjak a heget, kivancsisagbol

Nem serult az ujjam. Ha en itthon tuvel cernaval felultesen tennek bele nehany oltest, majd kiszednem annak olyan lenne a helye? Vag vagjam el es varjam össze? Vagy lehet kapni ilyen mű varratot? Mert ugy nem tudom elvagni hogy tenyleg ossze kelljen varni :/



2020. febr. 4. 21:44
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Van művarrat.

Ha te csak a bőrödet varrod össze és esetleg sikerül belőle kiszedni a cérnát, akkor sem lesz olyan a heg, sőt szerintem nem is fog látszani és vágás sem lesz. Tehát ez bukta, nem tudod megoldani.

A másik verziót meg nem javaslom, biztos, hogy nem fogod tudni magadnak összevarrni, és komoly sérülések is lehetnek belőle, szerintem inkább nyugodj meg és mondd el az igazat.

2020. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Én nem csinálnék ilyet. De te tudod.
2020. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!