Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történik ha levágják a...

Mi történik ha levágják a péniszed? A kérdés komoly, mert múltkor megvágtam borotvával és nagyon megijedtem! Mielobbi valaszoknak orulnek mert nagy panikban vagyok

Figyelt kérdés

2020. febr. 7. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvérzel. Ha nem véreztél el múltkor óta, akkor nem lehet komoly a seb. Ha gondolod, mutasd meg orvosnak!
2020. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben orvosok kezei közé kerülsz, akkor ma már szerintem túl lehet élni simán. Persze a sérülés súlyosságától függően visszavarrni nem biztos, hogy tudják majd, de azt megoldják, hogy ne vérezzél el, illetve hogy a vizeletürítés később megfelelően működjön. Legutóbb ebben a cikkben olvastam egy emberről, aki drog hatására bekövetkezett hallucinációk hatására levágta a saját péniszét, és ő is túlélte:


[link]

2020. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémmel semmi. A tiéddel az fog történni, hogy ha levégják, elvérzel és meghalsz, ha nem kapsz időben orvosi segítséget. Ha időben elkötöd a wedding paket alatti részt, és hívsz mentőt, akkor megmenthetnek. Hogy utána mit lesz veled, azt az orvosok tudják.


Milyen borotvát hazsnélsz a szeméremszőrzet karbantartásához? A nagyapám-féle klasszikus kinyithatós, régi borotvát, amivel a nyakat is nyiszálták a maffiás filmekben?


Ha csak síma egyszerűt, azzal nem fogsz levágni semmit, maximum a szőrtüszőidet. :) Nyugalom.

2020. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!