Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen aflaminhoz hasonló...

Milyen aflaminhoz hasonló fájdalomcsillapító van?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék, aminek a hatása tartósabb, nem baj, ha kicsit erősebb.

Felírja az orvos, amit kérek, ha az bevált, de jó lenne konkrét névvel odamenni hozzá, hogy mit szeretnék kipróbálni.



2020. febr. 12. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fájdalomhoz kell. Az Aflamin térdre a legjobb.
2020. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Váll, rotátorköpeny-sérülés, bursitis.

Ez használ valamennyire, élhetőbbek vele a napok. Viszont amint abbahagyom, mintha nem is szedtem volna. kb 36 óra múlva ugyanolyan a fájdalom, mint előtte.


apranax kb semmit nem használt.

2020. febr. 12. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Az Aflamin nem a "térdre" a legjobb, hanem az Aflamin egy nem szteroid alapú, gyulladás- és fájdalomcsillapító, amely alkalmas bármely ízületi és izomgyulladás és fájdalom kezelésére.

Azt, hogy Te mit szeretnél kipróbálni, egy dolog. Majd az orvos mondja meg, hogy ő mit javasol, és mit rendel. Csak ne felejtsd el tájékoztatni őt a tüneteidről!

2020. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erre a problémára Aflamint kapott egy barátom. Ha elhagyás után fáj menj vissza az ortopéd orvosodhoz, mert ha az Apranax se jó felesleges kisérletezni. Lenne még a Flector, Cataflam....de kár a gyomrodat kínozni.
2020. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as...igen, igazad van, még sem mindegy melyik izületre szedi. Jelen állapotomban az Aflamin a gerinc kisizületeire semmit nem ér, viszont szedtem térdre és jó volt. Bár én is úgy jártam ahogy a kérdező, abbahagytam és visszatért a fájdalom. Végül egy szteroid injekció elmulasztotta.
2020. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Azt, hogy Te mit szeretnél kipróbálni, egy dolog. Majd az orvos mondja meg, hogy ő mit javasol, és mit rendel. Csak ne felejtsd el tájékoztatni őt a tüneteidről!"

Tudja, ismeri a bajomat, és azt is, hogy miket szedtem eddig. Azt írja fel, amit kérek, mert olyat ír fel, ami legalább hat is. Ilyen az aflamin, csak gondoltam, hátha van vmi tartósabb hatású is, amit érdemes lenne kipróbálni.

2020. febr. 12. 14:02
 7/10 A kérdező kommentje:

#4

ezeken már túl vagyok. Sőt, kenalogon is, ami még rontott is a helyzeten :/

2020. febr. 12. 14:03
 8/10 A kérdező kommentje:

" Végül egy szteroid injekció elmulasztotta."

Nekem rontott rajta. AKkor tértem vissza az aflaminhoz. De tartósan nem merem szedni, az orvos is kúraszerűen javasolta.

2020. febr. 12. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:

#6!

Akkor pláne az orvos tanácsát kérjed, és ne a "nagyközönség" véleményére adjál!

2020. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a szteroid nem segített akkor egy NSAID végképp nem fog. Szteroidból nagy gáz esetén heti 1-t adnak 3-szor.
2020. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!