Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a kislábujjam?

Eltört a kislábujjam?

Figyelt kérdés
Még tegnap este menet közben valahogy ,,beleakadt’’ a kislábujjam a szekrény sarkába. Egy vékony papucs szerű valami volt rajtam, pont ezért nem hiszem hogy eltört volna, viszont így is hallottam egy reccsenést. Azóta nagyon fáj ha úgy mozdítom és járni se tudok mindig rendesen. Most estére a belső oldalán lett egy kisebb lilás folt és az alján is van egy nagyon vékony és pici lila csík. Most akkor lehet törés, zúzódás,húzódás? Vagy semmi baja?

2020. febr. 14. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
U.i: Nem dagadt be, behajlítani be tudom, de ha kifelé próbálom akkor eszméletlenül fáj
2020. febr. 14. 19:50
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Ezt ezoteria kategóriába írd ki. Ők foglalkoznak esetleg táv gyógyítással.

Lehet törés, zúzódás vagy bármi. Ha itt akarsz választ kapni meg esetleg kezelést akkor hozzájuk fordulj.

2020. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Törés, vagy szalag szakadás, esetleg porc sérülés.

Pontosan a traumatológián fogják megmondani, miután bementél, és megvizsgálták.

2020. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Röntgen a szó a mit keresel. Itt a fórumon ez nem fog kiderülni, csak a traumán.
2020. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Lehet törés, lehet repedés, lehet zúzódás. De végeredményben teljesen mindegy és nem is érdemes vele elmenni sehova,mert,ha tört akkor sem gipszelik be. Segíteni szokott,ha a mellette lévő lábujjhoz ragtapasszal odarögzíted és pihenteted.
2020. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!