Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört az alkarom, műtöttek,...

Eltört az alkarom, műtöttek, jól vagyok, mikor sportolhatok tovább?

Figyelt kérdés

Otthon gyakoroltam,street workout,freestyleozás közben (swing 360) megcsúszott a kezem,rossz kesztyű volt rajtam,estem egy nagyot,rá a bal karomra,azonnal bementünk a korházba,másnap megműtöttek,kaptam gipszet,ami 6 hétig lesz rajtam,+ pár hónap gyógytorna,csak az alkarom sérült,semmit se tudok,semmit se mondtak,nem is találkoztam még az orvossal aki műtött,és még 1 hét mulva kell visszamennem varrat szedésre,de az se biztos,hogy meg tudok valakit kérdezni...

itt esetleg van olyan,aki tudna picit segíteni? kb hány hónap míg újra edzhetek...vakon nehéz meg mondani tudom,de aggódok,hogy ebbe az évben már nem edzhetek.


2020. febr. 16. 19:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*16/F
2020. febr. 16. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Én minimum fel evet mondanék. Főleg hogy műtötték tehat ez nem egy egyszerű törés. Az elejen ha sportolsz is biztos visszább kell venned azzal a kezeddel.
2020. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Elnéztem a dátumot,ma kellett menni,szóval bementem,kiszedték a varrást,szépen gyógyul,a gipszemet levették,és...most 6 hétig így leszek gipsz nélkül,csak fásli van,de azt is 3 nap mulva le lehet venni,ez nagyon fura! Márciusba kell majd menni kontrolla,igen,valóban fél évig nem edzhetek,ez nagyon rosszul esett,mert az edzés az én életembe nagyon fontos,imádom,és élvezem,2 hónapig nem tesizhetek,gyógytornát nem mondott,csak hogy tudja hogy fura,mert mégis csak szabadon van a karom,de mozgassam a csuklómat,könyököm,mindenem. De azért jobb hogy egyáltalán nincs gipszbe,és nem is lesz,ennyire jól gyógyult volna? Fájdalmaim nincsenek hálistennek,csak az ideg rázza mindig a karom,vagy mi,meg a csuklóm volt feldagava picit,meg ott a legérzékenyebb.Meg ugye kaptam kendőt,suliba hordhatom,de egyébként meg bátran,nyugodtan lehet szabadon a karom,roszabb már nem lehet elvileg,csak fura hogy nem tudom bizonyos irányokba mozgatni,de csak bátran kell.

2020. febr. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!