Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyen orrserulessel forduljak...

Ilyen orrserulessel forduljak orvoshoz? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Regota kickboxolok. Kb masfel hete betalaltak egy tiszta jobb egyenessel orra. Az orromnak inkabb a bal felet talalta el. Bal orlyukambol folyt ver, de nagyon keves, es csak par percig. Utana kb ilyen 2-3 napot az orromnak a bal oldala be volt duzzadva. Miutan lement a duzzanat eszrevettem hogy egy nagyon picit el van ferdulve bal oldalt (nehezen veheto eszre), meg ha ott tapogatom erzem hogy el van deformalodva, meg az hogy a bal orrlyukam gyakrabban bedugul, es csak a jobb oldalalin keresztul kapok levegot. Nem tudom hogy ezzel menjek-e korhazba, es ha elmegyek ezt megtudjak-e oldani mutet nelkul?
2020. febr. 22. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eddig még nem tetted, mindenképp menj el.

Inkább "feleslegesen" nézze meg szakember, mint hogy utólag legyen esetleg nagyobb problémád.


Én egy esés után voltam úgy, hogy nem megyek, nem megyek, bár fájdalmam is volt. De mindenki azt mondta, hogy az természetes, hiszen ütés érte, idő kell, blablabla.


Aztán 3 nap után elmentem röntgenre, mert nem javult, sőt. Akkor kiderült, hogy törésem van. Utána igen, többhónapos otthonlét következett.


Azóta nem tudom elbagatellizálni a dolgokat. Persze nem szaladok minden apróság miatt én sem. De a Te esetedben én elmennék megnézetni.

2020. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!