Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy gerincsérülésem van?

Yolókai mór kérdése:

Lehet, hogy gerincsérülésem van?

Figyelt kérdés

Hetvegen tortent, szombat ejjel/vasarnap kora hajnalban, hogy estem masfel-2 metert a hatamra/seggemre (nem emlekszem pontosan, italozas kozben tortent)

Kulonosebb panaszom nincs, csak a folt faj a hatamon amit szereztem kozben, fuves-susnyas talajra erkeztem, viszont mostanaban eleg paranoias vagyok es eszembe jutott az Aranyélet c. magyar sorozat, aminek a vegen az egyik foszereplo mellett felrobban egy auto, o nekicsapodik valaminek, elszalad, majd par napra ra egyszercsak osszeesik mikor ki akarja nyitni a kocsijanak az ajtajat, ezutan lebenul.. van esely ilyesmire nalam is?

Forduljak orvoshoz minel elobb, vagy lehet, hogy csak en aggodom tul a dolgot?

Koszonom a valaszokat!


25F



2020. febr. 24. 17:18
 1/9 A kérdező kommentje:
a folt egyebkent a kb a hatam kozepen van, par centire a gerincem mellett.. csak akkor faj ha nyomkodom vagy pl. autoban uleskor, mikor hatra vagyok dolve
2020. febr. 24. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek iszol, ha az árt neked? De tanácsolnám az ortopédiát, ahol nagyon rövid idő alatt mindent megállapítanak.
2020. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit hipochonder vagy, ez egy egyszerűbb zúzódásnak hangzik, bár nem adtál meg sok infót. Elmehetsz megnézetni, de nem hiszem, hogy komolyabb lenne a baj.
2020. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen infora lenne meg szukseg?
2020. febr. 24. 17:51
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen tunetek, eszrevetelek azok, amik miatt mindenkepp orvoshoz menjek?

Egyebkent pizzafutarkent dolgozom, egesz nap ki-be szallok az autobol, ez is aggaszt picit, hogy folyamatosan mozgok es nem otthon pihenek

2020. febr. 24. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt szerettem volna megtudni, hogy látható-e elszíneződés azon a ponton, ahol fájdalmat érzel.


Ami miatt mindenképp orvoshoz mennék: zsibbadás (bárhol), nyilalló fájdalom a hátadban, komolyabb sérülésre utalnak. Eddig még mindig csak egy mezei zúzódásra gondolok.


Na pont ez az, hogy pihenni kéne, de táppénzre csak a doki tud kiírni.

2020. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van elszinezodes igen, 5-6cm-es, lilas
2020. febr. 24. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zúzódás, azért nézesd meg pl. balesetin vagy ortopédián.
2020. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egy gorbe alaku folt, gondolom volt valami kemenyebb dolog a foldon amire raestem
2020. febr. 24. 18:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!