Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belémjöttek piros lámpánál kb...

Belémjöttek piros lámpánál kb 20-30 cal, egyik autó se sérült egyáltalán. Jól meglökött, de én nem mentem bele az előttem lévőbe. Eléggé megijedtem, lehet esetleg valami bajom nekem? Nyaki, háti sérülésre gondolok, vagy ilyesmikre?

Figyelt kérdés

#baleset #sérülés nyak
2020. márc. 7. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyakad meghúzódhatott, majd holnap fogod megérezni.
2020. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyen hogy törés vagy valami belső valami nem lehet ugye? Sose voltam még így hálistennek szóval nemtudom hogy mi a normális
2020. márc. 7. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 30-al mennek beléd hátúlról, akkor te már kórházban lennél, minimum egy kivizsgálásra.

Ha simán kiszálltál akkor az ijedtség okozta stresszen kívül nincs más bajod.

De ha nagyon parázol, és vannak fizikai tünetek, akkor menj be a traumatológiára.

2020. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mennyivel mentek, én majdnem álltam az biztos
2020. márc. 7. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az érdekes hogy egyik autó sem sérült meg egyáltalán. Amikor belémjöttek, a másik autó eleje totálkáros lett, de nekem semmi bajom nem lett azon kívül hogy nagyon ideges voltam az autóm miatt.
2020. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!