Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Újra meg fognak műteni? 16/F

Újra meg fognak műteni? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy másfél hónapja eltörtem az alkarom,mind2 csont eltröt,csuklómhoz közel,másnap megműtöttek,2 hét gipszbe voltam,utána 3 nap fásli,majd szabadon egészen máig,1 hete voltunk röntgenen,szépen mennek a dolgok,mindent csinálhatok vele,csak nem terhelhetem,egy orvosi fém van benne,nagyon szépen gyógyul,a varrási sebek is,minden,jól tudom mozgatni,de a fém,a könyökömnél egyre jobban jön ki,múltkor nem volt annyira jelentős,de mára már úgy érzem hogy mintha szúrná ki a bőrőm,és tegnap este is eléggé látszódott,és félek,hogy elrontották a műtétet,holnap megyünk vissza,csak mára nagyon aggódok,hogy tényleg elrontották,és van valami baj,aki ért hozzá,nagyon szépen kérem nyugtasson már meg így vakon,ha lehet,mert aggódom,hogy így még több időbe fog telni a gyógyulás.


Így látszódik a fém,nem néz ki annyira durvának,de van amikor nagyon kint van:


[link]


És ilyen fém van benne,nem az enyém,netről kerestem,a kórházban láttam,amikor az orvos mutatta a monitoron,100% hogy ilyet láttam,és igen,majd nyáron vennék ki,de akkor is félek hogy van valami baj.


[link]


2020. márc. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt miért nem az orvostól kérdezed meg? Autószerelőknek, háziasszonyoknak, unatkozó kisdiákoknak honnan kellene tudni, hogy ilyenkor mi a szokásos eljárás?
2020. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hidd el,meg fogom kérdezni holnap,de azért mégis csak szerettem volna megkérdezni valakit,aki tud is rá normális választ adni. Még ha vakon is. Akárki,akinek volt már ilyen,hallott ilyesmirol,vakon lehet így válaszolni.

Hülye nem vagyok! Hidd el,ha a múltkor jelentkezett volna a probléma,és rosszabbodott volna,akkor örömmel megkérdeztem volna,de mivel nem volt semmi bajom,ezért nem kérdeztem meg.

2020. márc. 16. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezeket a velőűrbe helyezett drótokat szinte minden esetben el szokták távolítani a törés gyógyulása után. És igen újabb műtéttel jár, kb. 15 perces beavatkozás a dolog.
2020. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a NORMÁLIS választ! És az normális,hogy a könyökömnél látható ez a drót?
2020. márc. 16. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de én háziorvos rezidens vagyok és nem gyermeksebész. Annyi előnye mindenképpen van, hogy könnyebb lesz kiszedni.
2020. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,nagyon szépen köszönöm a válaszát! :)
2020. márc. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!