Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már pár hónapja megsért a...

Már pár hónapja megsért a térdem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Par honapja megserult a terdem, labdarugas kozben kitamasztottam lenntragadt a foldon a labam es a terdem ,mintha kiugrott volna es vissza, nem tudtam raallni ket hetig kb, elmentem orvoshoz beverzett,leszivtak ,irt fel terdrogzitot aztmondta 2hetig hordjaam, hat azota tudoj vele jarni rendesen, de ha rossz mozdulat visszafeszul vagy valaki kegyetlenul benyilal..focirol almodni se merek szetszakadna szerintem, mi lenne a jo megoldas? Hordjam meg a terdrogzitot ujbol?? Kentem 600fele kremmel.valaszokat elore is koszonom.
2020. ápr. 26. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de vagy csúnyán megnyúltak a szalagok vagy el is szakadt és ha nem műtötték, akkor jól el is bacták a kezelést--- ami azt jelenti, hogy sosem lesz már rendben


a lehető leghamarabb menj el ortopédiára vele!

2020. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El kell menni egy ortopéd sebészhez, aki laparoszkóppal belül megnézi az izületet, lehet, hogy leszakadt egy kis porcdarb vagy elszakadt az egyik rögzítő szalag.
2020. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hehe, egyszerre írtuk és kb ugyanazt :)
2020. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, hát akkor eléggé benézhették , mert meg röntgenezték , meg ultrahangozták aztmondták bevan még picit vérezve, de nincsenek elszakadva a szalagok.. most ebbe a helyzetbe nemnagyon tudok elmenni ,vagyis eltudnek de itt tuti lepasszolnának hamar..nemsok értelme van, térdrögzítőt hordjam még szerintetek, vagy csak elgyengíti?
2020. ápr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!