Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nehezet emeltem derékból...

Nehezet emeltem derékból nagyon okosan, most mozdulni alig tudok. Fokozatosan kezdett fájni, most már ha mozdulatlanul fekszem is szenvedek. Mit tehetek ilyenkor? Mikor forduljak orvoshoz? Van rá egyáltalán szükség vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés
19 vagyok.

2020. máj. 7. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalomcsillapító: Algopyrin, ibuprofen, cataflam, voltaren, amelyik használ. Ha van közelben csontkovács (kiropraktőr) vagy gerincnyújtó pad, az talán segíthet, de amúgy jó eséllyel elmúlik, csak utána nem ártana egy ortopédussal megnézetni, hogy nem következett-e be valami porckorong sérülés. Ha esetleg van otthon teniszladba, vagy golyóvá összegyúrható pulóver, netán fonal gombolyag, akkor azt a gerinc mellé megfelelő helyre benyomva háton fekve esetleg el lehet érni fájdalom-szegény poziciót.
2020. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mindent csinálj vissza. Azt a nehéz cuccot is tedd vissza, ahol volt.
2020. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyújtózkodj,jó nagyot .
2020. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!