Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mechanikus sérülést követően...

Mechanikus sérülést követően a kézen levő köröm szabálytalanul nő vissza. Fájdalmas és kissé gennyes. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A párom rácsukta az autó ajtót az ujjára, ennek már 5 hónapja. A sebészeten először kis lyukakat ütöttek rá, aztán leesett a köröm és elkezdett újra nőni. Sajnos irányt tévesztve nő. Sebészeten mindkét oldalon vágni akarnak belőle.

2020. máj. 13. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadjátok el az orvos tan@csát!
2020. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

1. Nem mindkét oldalon van probléma, mégis mindkét oldalon vágni akarnak. 2. A fővárosi J. Kh. sebészetéről van szó... 3. A párom nagyon szomorú, mert a köröm így végleg keskenyebb lesz. Ez nyilván röhejesnek is hangozhat, de ő ilyen, én megértem.

2020. máj. 13. 08:16
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma nem oldódott meg. :( Voltunk magánorvosnál és ő azt mondta, nem kell vágni. Az egy dolog, hogy a köröm vége környékén mindkét oldalon csúnyán gyulladt a körömágy, ez természetes, hiszen nő az új köröm. A probléma az, hogy a köröm ALJÁN (ahonnan kinő a köröm, de nem a körömágy) is be van gyulladva. Több hónapos dolog ez, volt antibiotikum (tabletta), antibiotikum (krém), nem segítettek. Mivel két helyen voltunk ezzel a problémával és ahogy írtam, több hónapja van a dolog, megkérdem, hogy vki találkkozott-e már ilyennel és mit kell tenni. Előre is köszönöm.
2020. jún. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!