Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet a vállamnak?

Mi baja lehet a vállamnak?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön megsérült a jobb vállam melóban. Én arra tippelek, hogy meghúzhattam, de az szerintem nem okozna ennyi problémát.


Először legyintettem rá, mivel nem éreztem nagy fájdalmat, viszont péntek reggel óta nagyon fáj, főleg, mikor mozgatni kéne. Nem tudok vele erőt kifejteni, az alap dolgok sem mennek a jobb karommal. Éjjel nem tudom a kezem arrébb rakni, annyira fáj és erőtlen.

Egy húzódás ennyire gáz lenne?

A baleset annyiból állt, hogy a kezem felakadt valahova és a testsúlyom a jobb vállamra nehezedett.

Ezért gondoltam húzódásra.

De 4 nap alatt nem enyhült a fájdalom.

Nincs duzzanat, nincs vérömleny, semmi. Viszont érintésre is fáj, ha a vállam megnyomom azon a ponton.

A héten megyek dokihoz, csak addig szeretném hallani más tapasztalatát is. Volt már valakinek ilyen sérülése?

Esetleg ötlet, hogy mi okoz ekkora fájdalmat és beszűkült mozgást, de duzzanat nélkül?


Köszönöm!



2020. máj. 25. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
talán porckopás vagy porcleválás de majd az orvos eldönti
2020. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rotator köpeny szindróma? Elég Gyakori, lassan gyógyul, sok pihenéssel.

Vallizulet UH kéne, ha nem múlik el - tudok egy doktornőt Budapesten, aki vállra specializálódott, ha esetleg érdekel, akkor leírom a nevét. :)

2020. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekel :)
2020. máj. 25. 07:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. máj. 25. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Papp Borbála a radiológus neve, nagyon lelkiismeretes és kedves orvos.

Esetleg mielőtt elmész hozzá orthopedia vagy rheumatologiara menj el. :)

2020. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2020. máj. 25. 08:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen és jobbulást!
2020. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!