Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdfájdalom lehetséges...

Térdfájdalom lehetséges attól, hogy megfázott a térdem?

Figyelt kérdés

2 éve télen buta kamaszként szaggatott farmerbe jártam iskolába, amely csak a jobb térdemnél volt lyukas. Sajnos azóta hébe-hóba szokott fájni az a térdem, főleg ha front jön.

Egy pár hete viszont rosszabbodott, többször volt már, hogy éjjel be kellett vennem egy fájdalomcsillapítót, mert nem tudtam aludni annyira fájt. Ha bemelegítés után mozgok, akkor nem szokott fájni, de például ha sokat ülök/fekszek és utána mozgok akkor igen.

6 éve rendszeresen lovagolok is (tudom, amúgy sem tesz neki jót de nem áll szándékomban abbahagyni)

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lehet a fájdalom okozója? (A fájdalom leginkább szúró, nyilaló jellegű)

Érdemes lenne ezzel orvoshoz menni?

Előre is köszönöm a SEGÍTŐ JELLEGŰ válaszokat! :)



2020. máj. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Ha hidegben motorozok, másnap alig bírok menni.
2020. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Diclac Dolo gélt. Nekem használt. Napi 3x kentem be.
2020. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható.
2020. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Porcepitot próbálj szedni, 3 hónapig (arthroguard liquid, Neocartil), attól el fog múlni. Olyan nincs h megfazott és egy évvel később is panaszt okoz...
2020. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!