Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Karantén ideje alatt elkezdtem...

Karantén ideje alatt elkezdtem itthon sportolni, de az egyik edzés óta kb. 3 hete fáj a térdem, meddig tarthat ez? Komoly sérülés történhetett?

Figyelt kérdés
Karantén előtt személyi edzőhöz jártam, alatta nagy ritkán magam edzettem, valószínűleg a guggolást csinálhattam rosszul. Ha leguggolok, felállok valahonnan, vagy csak kinyújtom a jobb térdem eléggé fáj. Úgy gondoltam ez majd magától rendbe jön, kicsit megerőltettem, de lehet, hogy tévedtem. Mással történt ilyen? Mi a megoldás?

2020. jún. 12. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már három hete nem múlik, akkor ideje orvoshoz menni. Bele kéne nézni a térdedbe, hogy mi van vele, itt meg senkinek nincs röntgenszeme.
2020. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!