Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan zajlik egy köldök sérv...

Hogyan zajlik egy köldök sérv műtét?

Figyelt kérdés

Elaltatnak közben?

Le kell teljesen vetkőzni?

Meddig kell utána bent maradni a korházban?


2020. jún. 18. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tele van vele a net. A google-t még nem vezették be hozzátok?


Nekem múlt héten volt ilyen műtétem. Kicsi volt a sérv ezért nem raktak be hálót hanem felvágták a köldökön, visszagyömöszölték a belem a hasamba, összevarrták a hasfalam és utána 3-4 öltéssel a bőröm is.


Altatásban végezték, szerintem kb 20 perc lehetett bár nyilván nem emlékszem rá. 8-kor toltak a műtőbe, délután 2-kor már kimasztam az agyból és sétáltam. 2-3 napig erősen húzódik de most 6 napra már szinte semmit nem érzek. Teljes gyógyulás kb 6 hét addig nem szabad nagyon terhelni. A kórházból másnap reggel engedtek el. Varratszedés 7-10 napra.


Ha súlyosabb a sérv akkor hálót raknak be. Ott kell antibiotikumot is szedni de a részleteket nem ismerem.

2020. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ja... Le kell vetkőzni teljesen.
2020. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdést ugyan nem én írtam ki,de nagyon hasznos volt az 1#,és # válaszoló, válasza számomra is.
2020. jún. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!