Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Balesetből kifolyólag maradt...

Balesetből kifolyólag maradt vissza fájdalom és idegsérülés? A röntgenen atrophia jelei láthatóak. Sudeck-syndromám van... Mit hallottál ezekről?

Figyelt kérdés

Valakinek balesetből kifolyólag maradt vissza fájdalom és idegsérülés?

A röntgen diagnosztikai eredménye alapján már három különböző orvos megállapította, hogy a röntgenen atrophia jelei láthatóak. Sudeck-syndromám van. Mi várható? Valaki leírná, hogy hogyan sikerült ismerősének vagy rokonának ezzel leépülnie? Esetleg szinten tartani vagy elviselnie a napi fájdalommal járó állapotot? Milyen kezeléseket kapott? Milyen orvos tudott segíteni Magyarországon? Vagy esetlegesen felépült e valaki ebből? Nagyon szépen köszönöm segítségeteket!!!



#autoimmun betegség #atrophia #metatarsalgia #sudeck syndroma #algoneurodystrophia
2020. jún. 20. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezekhez szakorvos kell, nem a gyakori kérdések felhasználói.

Az unatkozó háziasszonyok, nyugdíjasok, és hülye gyerekek nem fognak érdemi választ adni, és nem is tőlük kellene informálódni szerintem.

Jobbulást kívánok!

2020. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem találok olyan szakorvost, aki segítene is a fájdalmamon.

A két szóra a youtubeon csak nem magyar dolgok jönnek be.

De lehet, hogy az unatkozók között volt már, akinek rokona ezek mellett a diagnózisuk mellett épült le. Vagy esetleg tud valaki egy csoportot, ahol ezzel a betegséggel tolókocsisok irogatnak.

Tudom nem egyedül vagyok, de szeretném jobban elviselni ezt a tehetetlenséget.

Köszönöm

2020. jún. 20. 12:30
 3/5 anonim válasza:
Szia! Egyik csoportba sem tartozom: "unatkozó háziasszonyok, nyugdíjasok, és hülye gyerekek" Nálam pénteken diagnosztizálták a betegséget. Egy elmozdult spiráltörést nem vettek észre a sürgősségin, ezért rosszul forrt össze. Ennek következtében alakult ki a sudeck. Egyelőre kaptam gyulladásgátlót, vérkeringés javítót. Intenzív lábtornát, nyirokmasszázst és fizikoterápiát javasoltak.Az orvos nagyon optimistának tűnt, de én nem sok biztatót olvastam a betegség lefolyásáról. Hogy mennyire lesz hatásos a kezelés pár hét múlva kiderül.
2020. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta jobban vagy? Neked is szinte állandó a fájdalmad?

Ezt az elmozdult spiráltörést ki állapította meg?

Neked hol van a törés?

Nálad is kialakult izom sorvadás, ér elzáródás és csont ritkulás?

Én is a sürgősségin voltam a Honvédba, amikor 3 hétig állítólag rosszul tették fel a fekvő gipszet. Utána ferde lett a lábam teljesen.

Milyen dokiknál jártál? Milyen tapasztalattal?

Ki az orvosod?

Hatásos lett? Remélem, hogy neked igen!

Köszönöm, ha írsz!

2020. aug. 8. 12:00
 5/5 Zsu69 válasza:

Sziasztok.Facebookon létrehoztam egy csoportot,Sudeck atrophia.

Gyertek beszéljünk erről a szarról,tapasztalatrol.

,Kit hogy kezelnek.

2022. jan. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!