Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beakadt volna az ínszalag a...

Beakadt volna az ínszalag a hajlatomban?

Figyelt kérdés
Már másodszorra történt meg, hogy rosszul mozdultam és a jobb lábamban a jobb oldalon az ínszalag hirtelen fájni kezdett. Nem tudom ilyenkor kinyújtani a lábamat. Csak akkor enyhül a fájdalom ha térdre ereszkedek és a másik lábamra viszem át a testsúlyom. Első alkalommal úgy oldottam meg, hogy masszírozás szerű mozdulatokat végeztem, aztán fokozatosan elmúlt. Másodszorra ez nem jött be. Hallottam, hogy pattan valami a lábamban és elmúlt a fájdalom. Éreztem is a pattanást. Olyan, mintha beleakadna valamibe a szalagom, aztan elkezd feszülni. Mi lehet ennek az oka?

2020. jún. 23. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ortopédushoz kell fordulnod.

Nem görcsről van szó?

Vagy porc problémáról?

Ne találgass, feltétlenül fordulj orvoshoz, nehogy komolyabb baj legyen belőle később.

2020. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!