Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki az országban a legjobb...

Ki az országban a legjobb ortopéd orvos akinek megbízható a műtéto beavatkozása?

Figyelt kérdés
Térd ficamom volt. 11 éves voltam amikor kiment az egyik térdem 12 amikor a másik. Az egyik magas ugrásban a másik távol ugrásban. Ennek már 19 éve. Azóta már többször kiment de helyre jött pár óra vagy másnapra. Persze volt olyan is amikor jó pár napig nem tudtam menni. De legutóbb 4-5 éve. Pár napja ismét kificamodott és nem tudok dolgozni menni. Elmentem a traumatológiára röntgen stb... Kaptam fájdalomcsillapítót és faslizzam. Visszamentem 2 napra rá kontrollra és még hozzá műteni is kell de még nem döntöttem a műtétről mert félek. Most másik doki volt és azt mondta hogy az oldalszalagok jók de a térd kalacsnál el van válva és ha nem műtik teljesen tönkre megy és akkor már nem lehet műteni csak protézis 🙁 tehát ez a helyzet... Szombathely környéke a legjobb de bárhova elmegyek akár maszek vagy tb csak ha igent mondok akkor tényleg legyen jó... Köszönöm előre is

2020. jún. 24. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolod van valaki, aki az országban az összeset végigpróbálta?
2020. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem! De ha valaki járt így, tud ajánlani...
2020. jún. 24. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dr Béres György az egyik legjobb
2020. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!