Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg lehet valahol nézni nem...

Meg lehet valahol nézni nem cenzúrázott fotót egy súlyos (vagy halálos) autó/motor stb. balesetet szenvedő emberről?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
mit akarsz ezen látni?
2020. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy egy súlyos balesetet szenvedő emberrel mi is történik, hogyan néz ki egy ilyen baleset után. Nyilván durva látvány, de akkor is érdekel, mert nem tudom elképzelni, fogalmam sincs, milyen, mekkora sérülések vannak, tényleg úgy néznek-e ki, mint a filmben, ha csúnya aleset éri, tényleg csupa vér-e minden meg ilyenek..
2020. jún. 28. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen, van egy oldal ahol nagyon durva videók vannak fent, élvezetes megismerni a valóságot amit titkolnak átlag emberektől
2020. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok..ismerősöm mesélte - jogi egyetemet végzett felnőttként -, hogy egyszer levetítették neki a móri bankrablásról készült videókat. mindenütt holttest és vér.

nem bírták végig nézni

2020. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Bestgore.com
2020. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én erős diegzetű vagyok. :D

A grace klinika a kedvenc sorozatom volt egészen kisgyerekkorom óta, mert ott elég jól beleláttam a műtétekbe, mutattak sok mindent, amit más soorozatokban nem.. de nyilván ez cska egy sorozat. A való világra is kíváncsi lennék.

Hármas, ezt az oldalt, ah tényleg van ilyen, el tudnád küldeni privátban (vagy nyilvánosan)?

2020. jún. 28. 22:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Közben látom az utolsó kommentet, az oldalt, nem tudom, ugyanaz a válaszoló-e, de köszi!
2020. jún. 28. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Facebookon pl. a Real Life Psychopaths, Sociopath Society, Mortuary Workers csoportok... Ott aztán mindent láthatsz.
2020. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ötös által linkelt oldal tényleg nagyon durva.. ennyi elég is volt az ilyen látványokból, azt hiszem. :D
2020. jún. 28. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Es akkor az sem zavar, hogy kegyeletserto, hogy valakinek a gyereke, a szerelme, anyja, testvere az a hulla, amivel elszorakoztatod magad.
2020. jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!