Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy tüsszentés után megrándult...

Elsoemelet kérdése:

Egy tüsszentés után megrándult a hátam, nincs rá valami gyógymód?

Figyelt kérdés

Na ez egy érdekes történet. Ma reggel tüsszentettem egyet random, teljesen ártatlannak gondoltam mindaddig, amíg a hátam befeszítésekor az (ott a közepe táján) iszonyatosan elkezdett fájni. Szerintem annyira hirtelen “dőltem” előre, hogy az baromira megrándult.


Azóta kínszenvedés felállni egy székből vagy egyáltalán kihúzni magam. Holnap megyünk vendégségbe és nagyon nem lenne jó azért eltolni egy nappal, mert konkrétan alig tudok járni.


Hány nap alatt gyógyul meg ez vagy van rá valami gyógytorna-gyakorlat?



2020. jún. 29. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ehhez gyógymasszőr kell, megrándult és begörcsölt egy izmod, ki kell masszírozni. Ha rátornázol nem lesz jobb. Esetleg próbáld nyújtani!
2020. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 hétig fájt nekem az ilyen. A tüsszentés kész kínzás volt.
2020. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az van, hogy elmentem gyógymasszőrhöz. Kb. egy óra alatt lekezelt, szerinte már holnapra is sokkal jobb lesz. Kaptam ilyen tapaszt és mondott pár gyakorlatot, amiket minden nap végezzek el.


Köszi mindenkinek a válaszát!🙃

2020. jún. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!