Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1hete kiment a bokam,felpockol...

1hete kiment a bokam,felpockoltam,jegeltem,pihentettem.Jarni tudok,bar estere elfarad.Duzzanat/kekfolt nincs,nem faj ha nyomom,de zsibbadva,tompan faj.A labujjaim hidegek.Olyan,mint amikor annyira forro a viz h mar hidegnek erzed.Mire utalhat?

Figyelt kérdés

#kiment boka #zsibbadás, fájdalom, hidegérzés #nem látszik semmi duzzanat/kek folt
2020. júl. 5. 03:22
 1/2 A kérdező kommentje:
nem fert hozza a kerdeshez, ugyhogy ide irom: lehet, hogy ez valami verkeringes problema esetleg tuljegelestol? vagy szakadt/tort valami? (de akkor miert nem latszik?) tervezek menni orvoshoz, de amig nem jutok el, kivancsi vagyok, volt-e mar valakinek ilyen. (+nem talaltam a neten semmit ezekrol a tunetekrol.)
2020. júl. 5. 03:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, 3 hétig sántikáltam. Jegelni nem nonstop kell, hanem 5-6x 10 percekig. Tornáztasd és masszírozd, az is jót tesz a keringésnek.
2020. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!