Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdben lévő nyomás?

Térdben lévő nyomás?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy régen nagyon nagyon durván vékony voltam..Utana ropogtam állandóan, izuleteim nagyon durvan gyengék voltak, enyhen szólva osszetortem volna:D. Elkezdtem sportolni, de szigoruan csak izuleterosito mellett engedtek, es mondtak egy ido utan elhagyhatom. Normalis testsulyom lett, felszedtem par kg-t erosodott mindenem.. (ez 1 ev alatt)

4 honappal ezelott egy gyakorlat miatt a terdkalacsom elmozdult, 2 napig ra se tudtam allni, kenegettem stb es magatol elmúlt, utana egyaltalan nrm volt semmi panasz ra!

Most az elmúlt 3 hétben elkezdett durván ropogni,amikor vezetek és valtok mindig roppant a bal térdem.(Egyáltalán nem fájt)

Bal oldalon a terdem felett ha behajlitom ilyen fura erzes van benne, mintha valami ki be mozdulna. (jobb oldalon szinte nem is érezhető)

Nem merek igazából edzeni mert nyomás van MINDKETTŐ terdembe egyik napról a másikra. Izuleterositot szedek, izomlazitoval kentem, kalcium tablettat is most elkezdtem.. Dokihoz 3 hétig nem tudok menni mert olyan korulmenyek között vagyok jelenleg, de nem is fáj nem erzem durvanak de hatha volt valaki mar hasonló szituációban..

Stresszes is volt a par nap de nem tudom mennyi közé lehet hozzá. Edzhetek lábra vagy inkabb pihentessem még pár napig?(termeszetesen edzes előtt bemelegites es utana nyujtas is megvan...) Vagy esetleg valami "térd erősítő" gyakorlatokat kéne végezni? Nagyon örülnék ha tudnátok pár tanácsot adni:(

Előre köszönöm!!


20/L



2020. júl. 7. 08:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!