Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tehetnék, ha kb.egy éve...

Mit tehetnék, ha kb.egy éve megvágtam a fenekemnél magam borotvával, és ugyan már begyógyult, de néha a seb feldagad?

Figyelt kérdés
Pedig nem teszek semmit, hogy feldagadjon. De nagyon zavar. Mert a vágás területén még csúnyábban is forrt be..

2020. júl. 9. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Belegondolva, lehet hogy a tangától kidörzsölődhetett ismét. De feltételezem, akkor sem normális ennyi idő után ez.
2020. júl. 9. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tangától, de lehet a meleg miatt is, meg nem tud ott szellőzni rendesen. Picit be izzad, és már úgye nem száraz ott és begyullad. Lehet hogy furán hangzik, de kenegesd sudocrem-mel, vagy neogranormon kenőccsel. Gyakran mosd meg, intim lemosóval, ami nyugtatja és fertőtleniti.
2020. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! A neogranormonos megoldast alkalmaztam mar en is, illetve propolisszal fertotlenitettem. Intimlemosoval is most.

Nem ertem miert nem mulik el...


Az a baj, hogy lehetseges, hogy most felszakadt megint, es ilyenkor retegzodik a felszakadas, hiszen peldaul wc-zeskor is felszakadhat. Volt regen ra pelda, hogy igy jartam honapokig. Es most is felek tole, de ott mar eleve vastagabb az a resz, ahol megvagtam a retegzodes miatt. Szerintetek nem lenne praktikusabb orvoshoz fordulni?

2020. júl. 9. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz! Lehet ő tud rá valamit. Hallottam, hogy lézerrel is lehet az ilyen problémás heggeket kezelni. Egy próbát megér, ne szenvedj.
2020. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2020. júl. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!