Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van az hogy a vádlimnál...

Oláh Gyula kérdése:

Miért van az hogy a vádlimnál hátul szokot fajni ?fekvő helyzet be is meg ülés közbe is megmozgás közbe annyira nem faj de erzem azert hogy faj ilyen sajto fajdalom vagy szuro 17 eves fiu vagyok 1 eve dohanyzok.

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs tulsulyod es az izom faj, akkor nyujtsd, es ovatosan mozgasd, de ne terheld nagyon. Ha gorcsol, akkor kalium-magnezium tartalmu kajakat egyel. Ha a csont faj, akkor orvos.

Ha van tulsulyod, ES dohanyzol, akkor barmilyen fiatal vagy, nem okés a fajdalom.

Illetve, ha pirosodik-kekul es foleg dagad, akkor nagyon-nagyon orvos, espedig azonnal.

2020. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsere nincs el lilulva igaz van rajtam 5-6 kg tulsulyom
2020. júl. 9. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem 5-6 kg-ra gondoltam, hanem jelentosre. Felreerthetoen fogalmaztam.

A lenyeg annyi, hogy esetedben ez egy banalis ok lehet, huzodas, hirtelen mozdulat barmi, de elmondtam a tobbi legfontosabb verziot is, merthat nem csak te olvasod a thread-edet.

Vigyazz magadra :)

2020. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát de ez a fajdalom is kb 2 naponta jon elo lehet novestol vagy nem tudom
2020. júl. 9. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha nem mulik, kiterjed, vagy erosodik a fajdalom, akkor erdemes egy kepalkotot csinalni rola. Megnyugszol, ha kiderul az oka.
2020. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!