Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Az van hogy kb 12 órától el kezdett fájni a térdem hátsó része. Ha ülök egyáltalán nem faj, csak ha fel állok vagy ha ki nyújtom, sétálok stb. Mi történhetett? Komoly a baj?
2020. júl. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Futottál? Nekem olyankor fájt, mert jobban megerőltettem
2020. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokminden történhetett, attól is függ, hogy mit csináltál miközben elkezdett fájni. Az jó jel, hogy ülve nem fáj, ha pedig nem lila vagy duzzadt, az még jobb. Pár napig ne erőltesd meg, és ha nem múlik a fájdalom, vagy rosszabbodik, akkor kell csak elmenni orvoshoz. Lehet, hogy beütötted valahova, csak nem vetted észre; az is lehet, hog ycsak volt egy rossz lépésed; az is lehet, hogy az esti fürdésnél a meleg víz elmulasztja teljesen. ENnyiből sajnos még orvos se tudja megmondani, de ha csak közepes a fájdalom és nincs külső jele, akkor kevesebb az aggódnivaló
2020. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ennyiből nehéz megmondani, hogy mi lehet az oka.


Nekem anno egyik napról a másikra elkezdett fájni szintén ott, ahol neked, de külsőleg semmi nem látszott (se duzzanat, se elszineződés) és meg se erőltettem. Nem kibírhatatlanul fájt, de miközben mentem, eléggé éreztem. Elkezdtem szedni izületvédőt és pár hét alatt teljesen elmúlt.

2020. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!