Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Komolyabb probléma lehet?...

Komolyabb probléma lehet? Tegnap félre léptem (nem estem el csak “kiment” a bokám) akkor nem éreztem semmi fájdalmat teljesen figyelmen kívül hagytam ami történt 👇

Figyelt kérdés

Aztán estére kicsit fájt a bokám de kibírhatóan...de mire reggel felébredtem rettenetesen fájt 3 lábújjam alig bírtam mozgatni (tényleg csak nagyon nehezen és szinte sírtam annyira fájt közben) és be van dagadva a lábfejem és a bokám is

Anyukám már el akart vinni orvoshoz de úgy gondolom ez nem komoly és elmúlik 🤷🏽‍♀️De azért mégis félek kicsit h mitől lehet ez

Szerintetek? 19L



2020. júl. 27. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is másnapra lett rondább a lábam és akkor fájt jobban, de én még a baleset után elmentem sebészetre, ott megröntgenezték és mondták, hogy nincs törés, csak ficam. Nem ártana elmenni neked is, hallgass anyukádra, mert lehet komolyabb baj is és akkor sokáig nem fogsz tudni járni.
2020. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jajj ez nem valami megnyugtató válasz volt 🥺ha holnapra nem enyhül a fájdalom akkor mindenképp orvoshoz fordulok
2020. júl. 27. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék holnapig.
2020. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eltörhetett úgy h tudom mozgatni?
2020. júl. 27. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet törés is, meg szalagszakadás is, hiába tudod mozgatni. Gondolkodj úgy, hogy ha orvos látja, attól csak jobb lehet. Vagy megnyugszol, vagy megkapod a szükséges kezelést :-)
2020. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Szalagszakadás esélyes.

Tessék hűségesnek lenni és nem félrelépni, akkor nem történik ilyen :)

2020. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na jóó ezen most nevetek hiába fáj a bokám 🤧😂
2020. júl. 28. 13:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na voltál orvosnál végül?
2020. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ugye hogy gipsz lett belőle :D
2020. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődéseteket jelentem már jól vagyok 🙋🏼‍♀️😅2 napig jeggeltem és teljesen elmúlt magától

Nem voltam orvoshoz de felhívtam és ő javasolta a jeggelést

2020. aug. 10. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!