Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért zsibbad gipszben a kezem?

Miért zsibbad gipszben a kezem?

Figyelt kérdés
Majdnem a vállamig ér a gipsz, akármit csinálok vele zsibbad. Vagyis ha hozzányúlok érzem, hogy bizsereg az egész. Tudom mozgatni az ujjaimat. Tegnap visszamentünk a kórházba pomt emiatt és átkötötték, de nem lett sokkal jobb. Ma délutánra újra. Az előbb átkötöttük mi, szintén nem jobb. Mitől lehet ez, mit csináljak?

2020. aug. 2. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valahol inkább akadályozva van a keringés vagy lenyom egy ideget
2020. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, tényleg nyom valami ideget, mert ha hozzányúlok akkor inkább hasonlít arra, mint amikor beütöm a könyököm. De nem tudom hol, mert úgy meg nem érzem szorosnak
2020. aug. 2. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Vissza kellene menni a sebészetre
2020. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hiába megyek vissza mert ugyan olyan :/
2020. aug. 2. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyeleten vagy kórházban voltál, akkor menj be a területi SzTK sebészetére a jövőhéten szerintem. Én ezt tenném a helyedben.
2020. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2020. aug. 2. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!