Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért hegesedik könnyen az...

Miért hegesedik könnyen az összes sebem?

Figyelt kérdés

Akár egy benőtt szőrtüszőről, akár egy borotvával történő véletlen megvágásról van szó, mindennek megmarad a nyoma a bőrömön, és csúnyán hegesednek. Ez ennyire genetika lenne? Vagy mit lehetne tenni ellene?

23/L



2020. aug. 3. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én antibiotikumos krémmel kenem be ezeket és igaz, hogy nehezen, de elmúltak. Bőrgyógyászaton felirja az orvos.
2020. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Azóta nem borotvát használok, hanem epilatort, és gyönyörű szép lett a bőröm. A bortvatol nagyon csúnya lett a bőröm. Ráadásul így egy hónapig sima és gyönyörű. Térj át epilatorra.
2020. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az epilátor nem okoz benőtt szőröket? Mert nekem még a szemöldökcsipesz is szokott ilyesmit okozni, és az epilátor ugyanúgy kitépi, mint a csipesz.
2020. aug. 3. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az epilator nem. 😊 Első két alkalommal egy nagyon vékony akupunktúras tűvel felszedtem a befelé növő szorszalakat, es utána már nem nőtt be soha.
2020. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!