Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipsz után ha azt mondták,...

Gipsz után ha azt mondták, hogy 5 napig még injekció, de csak három maradt?

Figyelt kérdés
Elég az a három is? 2 darabért nem akarok venni egy egész dobozzal. Nemhiszem, hogy baj lenne. (trombózis elleni)

#gipsz #trombózis #injekció #kartörés #trombózis elleni injekció
2020. aug. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A te döntésed, de nem biztos, hogy megéri ennyire veszélyeztetned magad!
2020. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem derül ki, hogy meddig tartott ez a gipszes állapot és a vérhígítás és mid volt begipszelve, mennyire voltál pihentetve, volt-e műtéti sebed. Így látatlanban szerintem nem lenne gond, de jobb lenne, ha a háziorvos vagy a kezelőorvos bólintana erre rá és nem egy tudatlan idegen (én).
2020. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész végig injekcióztatás egy erős túlbiztosítás azért. Nekem pl. nem mondták, hogy utána is kéne, pedig 6 hétig volt fekvőgipszem. És kartöréssel feküdnöd kellett?
2020. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy hétig volt gipszben a kezem csuklótól majdnem vállig, nem műtöttek. A hét minden napján használtam az injekciót. Nyilván nem kellett feküdnöm kartöréssel, igazából nem is törés volt, hanem esés következtében bevérzett az orsócsontom ízületi tokja ami a könyökömhöz kapcsolódik. Éppen ezért csodálkoztam, hogy még 5 napig kell, mert ismerek olyat akinek sokáig fekvőgipsze volt, de utána nem kellett használnia. Most nem teljesen működőképes a kezem, nem tudom teljesen behajlítani és kinyújtani a kezem, és a csuklómat sem tudom teljesen mozgatni.
2020. aug. 8. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
(2-es voltam) Én a helyedben merném vállalni a kockázatot. Jobbulást! A gyógytorna a világ legkeményebb sportja.
2020. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem még egy dobozzal, és járok gyógytornára :D Köszönöm
2020. aug. 11. 13:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!