Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy hete a medencémre estem...

Egy hete a medencémre estem nagy erővel, a gerincem fáj. Hogyan lehetne mihamarabb elmúlasztani?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltál orvosnál?
2020. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült, a gerincem fáj. A mentő bevitt, az orvos röntgenre küldött, de aztán CT-re is. Eltört a csipőm. Kaptam gyógyszert és pihennem kell. Ez így megy két hete, illetve nem megy, mert alig tudok járni bot nélkül. Egyébként autóbalesetem volt. El kell menned sebészetre, ott megmondják, mit tegyél.
2020. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 nem voltam, mert nem erős a fájdalom, hanem állandó, és ez "idegesít", édesanyám egyébknént e.ü.-s, ő segít most nekem


#2 uh, nagyon sajnálom! Gyógyulj meg!

2020. aug. 9. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell röntgeneztetni a gerincedet is. A zúzódás kb. 6 hétig fáj. Addig pihentetni kell és borogatni v. jegelni.
2020. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!