Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan hozhatnám helyre a...

Hogyan hozhatnám helyre a bokám és mitől fájhat ?

Figyelt kérdés
Januárban focin megrúgták, még rá is estem és kiment a bal bokám. Akkor még annyira nem is fájt, csak órákkal később meg másnap reggel. Utána helyrejött nagyjából, de ha egy kicsit is feszül kifele a bokám akkor az nagyon fáj és ha félrelépek akár egy kicsit is utána egy ideig nem bírok ráállni. Júniusban voltam masszőrnél, aki azt mondta, hogy nem jó helyen van a szalag és állítólag visszarakta, de azóta eltelt egy hónap és talán egy kicsit rosszabb is lett. Szóval szerintem nem azzal van baj, hogy rossz helyen van a szalag bár nem tudom.
2020. aug. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.
2020. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne, ha látná orthopéd sebész, mert akár kinyúlt a boka szalagod, akár kissé elszakadt, (vagy egyéb trauma érte) csak rosszabbodhat idővel az állapota, és esetleg bonyolultabb lehet rendbehozatni.
2020. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Masszőrnél...


Akkor most menj el egy jóshoz, aztán meg egy manikűröshöz hátha attól jobb lesz. De orvoshoz semmiképp! Azt aztán tényleg ne! Még bele gondolni is rossz...

2020. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!