Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Huzodas vagy lehet reszleges...

Huzodas vagy lehet reszleges szakadas is?

Figyelt kérdés

Harom napja leestem a lorol, talpra erkeztem, de az egyik labam kicsuszott előre, spargaba leultem, mintha kattant is volna valami. Utana nagyon fajt, nehezen jartam, koordinalatlan volt a lepesem, egyszer ketszer alam is csuklott a labam es erintesre is erzekeny volt. Kis pihentetes utan javault, kremmel, gellel kezelve a fajdalom is elmúlt masfel nap utan. Viszont azota se tudom rendesen emelni, pontosabban a labszaram nem tudom terdbol hatra felemelni, csak felig, tehet pl kuszobon atlepni vagy lepcson felmenni, illetve ha megint megnyulik pl hajolasnal, elojon a huzodo erzes.


Kerdesem, hogy ez egy csak egy huzodas vagy eselyes hogy szakadas is volt, menjek dokihoz? Hany nap utan nem normalis?



2020. aug. 17. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani, nem látunk bele. Menj el mindenképp, legyen egy röntgen, az eldöntik majd. Jobbulást!
2020. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg menj orvoshoz,komoly probléma lehet belőle!
2020. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!