Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma beütöttem a térdem egy 70...

Ma beütöttem a térdem egy 70 kilós vasrácsba, most nagyon hasogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval ma véletlenül belevertem a térdkalácsom jobbalsó részét egy kemény vasrácsba, akkor hirtelen majdnem elájultam annyira erős fájdalmat éreztem. Utána azonban elmúlt, még vígan hazavezettem, lefürödtem, ittam, ettem és most ahogy fekszem az ágyban hirtelen olyan hasogató fájdalom jött rám, hogy fogaimat összeszorítva bírom csak elviselni a fájdalmat. Ez ilyen hullámokban jön rám. Az első hullám 1 szűk órája volt (15 percig hasogatott elviselhetetlenül, majd abba maradt) és most újra előjött.


Mit tanácsoltok? Mit kezdjek vele? Vagy csak pihenjek és holnapra jobb lesz?



2020. aug. 21. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem lesz jobb holnapra, ki tudja, hogy belül a porccal mi lett. Nem tudom, hol laksz, az lenne a legjobb, hogyha akár a sürgősségire/ügyeletre bemennél, csak ultrahang vagy MRI vizsgálattal tudják megnézni, hogy mekkora a baj.
2020. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem menj el dokihoz, nyilván nem kell indig rohani ha egy hajszálun kihullik,de ha már ide is kiiratd akkor biztos hogy fáj

egyszer egy napra menteme l dokihoz mert nagyon fájt a csuklom és kiderült hogy megrepedt amikor elestem :D

2020. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kórház legközelebb 30kmre van sajnos, de itt a közelben van egy ügyelet ahol állítólag röntgenezni is tudnak, elnézek akkor oda és majd az orvos mond valamit. Remélem egy vizes ruhás pihentetéssel megúszom majd :D


Most egyébként ott tartok, hogy nem fáj de ki tudja meddig tart ez a fázis megint.


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2020. aug. 21. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta miújság?
2020. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmentem orvoshoz, megnézte, nem talált semmit, pihentetni kell.

De nyilván ma már dolgoztam vele :'D

Szóval tényleg nincs semmi baj.

2020. aug. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!