Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SÜRGŐS !?!Megcsípett egy...

SÜRGŐS !?!Megcsípett egy darázs/méh többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap 2020.08.21, dél körül megcsípte a combomat egy darázs szerintem de lehet hogy méh volt mindjárt meglátjàtok miért gondolom hogy lehetett még is, szóval megcsípett és utána egy fél órával nagyon durvàn elkezdett fájni a lábam de úgy az egész főleg a térdem és alig bírok ráállni! Ma 08.22,12.12 perckor már tényleg sírva állok rá!! Mit tegyek mi lehet a baj?? kérlek segítsetek mi a lehet a bajom?

2020. aug. 22. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Allergia. Menj be a sürgősségire. Tenyleg.
2020. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ügyelet?
2020. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor engem is megcsípett a vállamon egy darázs, de lehet, hogy harapás volt, mert azt is tud csinálni.

Nekem is be dagadt, meg eszméletlenül fájt, de nem lett allergiás reakcióm.

Amúgy elvileg ennyi idő eltelte után, már jelentkezett volna valamiféle allergiás reakció, ha az lennél rá.

Persze ha még nézi 1 szakember az sosem árt, de szerintem semmi komolyabb bajod nem lesz.

F

2020. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ügyeletre nem ártana bemenni, de halál komolyan.

(Amúgy rossz kategória, de most mellékes nyilván.)

2020. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Jobban vagy?
2020. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a sok segítséget! Nem mentem ügyeletre de kb 1 napon belül elmúlt de ha véletlenül megint megtörténik azonnal bemegyek.Mostmár teljesen jól vagyok.
2020. aug. 28. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!