Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baja a térdemnek?

Mi lehet a baja a térdemnek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve fáj a térdem.Egyik nap futottam és beszúrt a térdem és összeestem.Aztán másnap ha futottam ugyanúgy fájt,kibírhatatlan volt.Majd meccsünk volt és megint beszúrt síró görcsöt kaptam és az edző vitt ki a kezében.Néha jött csak elő,mostanáig.Az elmúlt 1-2 hónapban mindig elő jött volt hogy ráállni alig bírtam.Feldagadva nincsen,belül fáj.A térdem alatt,két oldalt és “hátul” a “hajlatomnál” (nem tudom a pontos megnevezőjét)Hétfőn megyünk orvoshoz,de még is kiváncsi lennék hogy vajon mi lehet az oka

2020. szept. 5. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik kollégám volt így, neki a diagnózis bursitis lett, nézz utána.
2020. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg nem kötözködni akarok, de előtte 2 évig nem voltál orvosnál ezzel a panasszal? Vagy nem értem, az orvos mit mondott?
2020. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!