Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi baja lehet a térdemnek?

Mi baja lehet a térdemnek?

Figyelt kérdés
Edző táborba voltunk, előtte is rossz volt a térdem mert el van fordulva a térd kalácsom de ez nem lényeges.Valamelyik nap edzőtáborba magam alá fordult a térdem és nem tudtam megmozdítani kb 10mp mintha le bénült volna aztán futottam tovább. Következő nap felugrottam és mikor le érkeztem reccsent egy nagyot a térdem és nem tudtam rá állni eddig futásnál mindig össze esett és már kezdi sétánál is csinálni. Vártunk egy napot és rosszabb lett hidegebb volt a lábam a térdemtől lefelé a bokámig zsibbad az egész És jég hideg volt ki ment belőle a ver keringés es mindent csináltunk de nem ment vissza bele ezért haza mentem orvoshoz ahol azt mondták menjünk tovább mrire 18.ára kaptunk időpontot. Nem mehettem edzésre és lézeres kezelést kaptam de nem tudom mi a baja és ha lenne ötleted vagy tipped írd le légyszíves megköszönöm. És ha lépnek akkor beszúr de mostanába nem használtam. Be van dagadva 2x akkora a lábam.

#Mi baja lehet a térdemnek? #Miert fáj?
2020. szept. 6. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Szia ínszalag szakadásod(aid) vannak. Beírod neten kidob egy csomó oldalt.
2020. szept. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hpgy vagy azóta?
2021. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!