Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a könyököm?

Eltört a könyököm?

Figyelt kérdés
Beütöttem ma regel a könyököm az asztal sarkába. De annyira,hogy összeestem a fájdalomtól és levegőért kapkodva meg a sírás is rámjött. úgy néztem ki,mint aki mindjárt meghal. Pokolian fájt, annyira, hogy visszaemlékezni is rossz. Borzalmasam. aztán elkezdet zsibbadni a kezem alsó majd most feloraval később felső fele , azt hiszem ideg van ott és azonnal az üres után nagyon bedagadt egy kis rész kiállónak néz ki és lila , a kis ponton, ahol bevertem. még mindig nagyon fáj, félórája volt és zsibbad a kezem es nagyon faf. kinyújtani ki tudom de behajlitai nem ,mert fáj nagyon. mozgagni azért tudom. ezzel menjek orvoshoz van esély, hogy eltört? volt már valakivel ilyen?

2020. szept. 8. 09:31
 1/10 A kérdező kommentje:
meg annyi, hogy természetesen ma délután irány a doki de ameddig nem tudok menni suli miatt, addig próbálom megtudni:(
2020. szept. 8. 09:41
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Suli helyett miért nem mész orvoshoz? Inkább szenvedsz addig is? Igen, van esély, hogy eltört vagy letört egy csontdarab, repedés is lehet, de reméljük csak ideget ért a nagy ütés és az is be tud duzzadni.
2020. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pekka ***** válasza:
100%
Ha bedagadt és lila, akkor valami törés, repedés van a dologban. Szerintem sürgősségi, minél előbb.
2020. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pekka ***** válasza:
Semmiképp ne várj délutánig.
2020. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj el most. Majd adnak papiet h nem logtal. Doga ugy sincs meg
2020. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szolj ofonek, iskolaorvosnak, hogy engedjenek ki. Akar igazatonak is, ha ofo akadekoskodik
2020. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj az orvoshoz! Nem biztos, hogy eltört, de rosszabb is lesz ez még délutánig!
2020. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy eltört, lehet más sérülés is, de csak röntgen, vagy CT fogja kimutatni, irány a baleseti sebészet.
2020. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végigültem végül az óráim, elnézni elnézik de egyetemista vagyok és fontos volt:) Nem tört el de nagyon sokáig fájt. Utána még egy hétig is, ha valami hozzáért az fájt és beis lilult nagyon. Ott a könyöknél van egy ideg, amit alig véd valami, ezért fáj annyira, ha beütjük. Szerencsére minden oké volt nálam, köszi a válaszokat.
2020. szept. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!