Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elégett a combom ahogy hozzá...

Elégett a combom ahogy hozzá ért a motor kipúfogojához, valami ötlet hogy mivel kenjem be hogy hamarabb meggyógyúljon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aloe vera. Dm-ben is kapható, de én a növényt javaslom, az hatásosabb.
2020. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elégett, az már nem jön helyre. Ha csak megégett, akkor gyógyszertárban segítenek, van több készítmény is, attól függően hogy mennyire égett meg.
2020. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ez pár napja történt és már sokat javult,nm mondanám azt hogy nagyon megégett
2020. szept. 9. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Hámosító krém pld. Bepanthen, a gyógyszertárban segítenek.
2020. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Naksol vagy Irix spray. Bár ezeket inkább közvetlenül az eset után jó használni. Amúgy a Cicaplast gél. Nekem az égési osztályon javasolták. Nem olcsó de gyorsan hat és szépen gyógyul. De jobb lenne ha orvos látná az elfertőződés veszélye miatt.
2020. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen én is az aloe veràt mondanàm, körömvirág kenőcsöt/krémet meg nekem egyszer ilyen égésre a svéd keserű csepp tinktúra segített, úgy fàsliztuk be ahogy a Maria Treben könyvében le volt írva: disznozsirral bekenve mert alkoholos ugye és kicsípi. Gyönyörűen meggyógyult a karom.
2020. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Irix
2020. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
betadine
2020. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Curiosa gél, gyógyszertárban recept nélkül kapható. Bár ennyi idő után már nem aktuális...
2020. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 horex ***** válasza:
Csakis AloaVera!
2020. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!