Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől lehet ez? 2.5 éve...

Mitől lehet ez? 2.5 éve belevágtak valószínű, egy műtét során a hasizmomba a májam felett, vagy az ideg sérült nem tudom. Sokáig fájt ha hozzáértem akkor is meg felülni is csak oldalazva tudtam. Már megy a felülés de a fájdalom nem múlt el.

Figyelt kérdés
Új tünetként időnként fájdalmasan begörcsöl ott az izom. Pl egy rossz előrehajolásnál, tüsszentésnél, köhögésnél. Vajon mi okozza ezt? Azt hallottam az átvágott izmok idővel összenőnek. Lehet most nőtt össze és azért a görcs mert még gyenge? Vagy orvoshoz kéne ezzel mennem, mert valami súlyos dolog? Most a járvány miatt nem szívesen kezdenék hosszas kivizsgálásba. :(

2020. szept. 14. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk sérv?

Menj el dokihoz, lehed hogy csak egy ideg sérült, lehet hogy sérved van, lehet más, de mint sok mindenre erre is a doki fogja tudni a legnagyobb eséllyel a választ.

2020. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sérvem a májam felett? Érdekesen hangzik. :) Semmilyen kitüremkedés nincs ott. Sérvtől begörcsöl a hasizom? Ilyet még nem hallottam. Nem akarok orvoshoz menni, ha akarnék nem tettem volna fel a kérdést. Olyanok válaszát várnám akik tudnak valamit az izmok regenerációjától, szakadásáról, sérüléseiről.
2020. szept. 14. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Több fajta sérv létezik, ha bajod van de nem mész orvoshoz magadat veszélyezteted, és ismeretlenül sem örülnék neki ha bajod esne.
2020. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, ez biztos nem sérv.
2020. szept. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!