Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 4 hónapos kiskutyám “megsebesí...

4 hónapos kiskutyám “megsebesített” játék közben. Azonnal mostam, fertőtlenítettem. Forduljak orvoshoz vagy ez semmiség?:) képet csatoltam:

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 00:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2020. szept. 15. 00:30
 2/14 anonim válasza:
92%
Az én kutyám szokott mindennap ilyen “ sebeket” hagyni rajtam. Semmi bajom nem lett… Szerintem nincs okod aggodalomra
2020. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Lol, rohanj nyugodtan surgossegire, kirohognek.:D

Naponta kapok ennel durvabbakat a cicaimtol jatek kozben... Volt hogy ugy eltalalta a huvelykujjam (veletlen a jatekeger helyett), hogy lezsibbadt az egesz ujjam, mert ideget ert. Na azzal kellett sebeszetre jarnom. De ilyen kis karcolasokert, mint a kepen a fulemet se mozditom, mindennapos.

Meg amugyse, ez mind veletlen. Megkell tanitani oket a finomabb jatekra, ennyi.😉☺️

2020. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szokj hozzá, mert amíg meg nem komolyodik, addig ez mindennapos lesz, és semmi szükség orvoshoz menni miatta. Egy idő után, már fertőtleníteni sem rohan az ember, annyira megszokható.
2020. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az egy fontos tényező, hogy vannak e oltásai és normálisan van e tartva...

Mert ha egy szapis kutya harapja meg, akinek nincsenek meg a kötelező oltásai, én elmennék orvoshoz, még akkor is, ha a bajra még így is viszonylag csekély az esély.

2020. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Aztaaa! … Megkerdezhetem, hogy elsz meg? De lehet, hogy mar keso az erdeklodesem.


(4 honapos kiskutyának mar megvannak a kotelezo oltasai)


Battlefield szamitogepes jatekban ilyenekert adjak a "biborsziv" kituntetest :D

2020. szept. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ja, megvannak, feltéve ha normális a gazdája és hajlandó dokihoz vinni.


(Ne vedd magadra, Kérdező, csak sajnos sok az idióta aki sajnálja erre az időt és pénzt)


Ha be van oltva, elég a fertőtlenítés.

2020. szept. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Egy 3 mm-es karcolást mutat a kep … szerintem egybol hívd ki a katasztrofavedelmet … helikopterrel fognak erted menni :)))
2020. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Oltasai ha vannak annyira ne izgulj, de le kell bethadineoozni. A seb melynek tunik. Lehet varrni, kell.
2020. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
En elmennek.
2020. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!