Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 4 hónapos kiskutyám “megsebesí...

4 hónapos kiskutyám “megsebesített” játék közben. Azonnal mostam, fertőtlenítettem. Forduljak orvoshoz vagy ez semmiség?:) képet csatoltam:

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 00:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Bele lehet halni egy rozsa tovis karcolasaba is vermergezessel. Sajat barat pl. :( "csak egy kis karcolas" nem kell semmit csinalni. Itt senki nem orvos. Szerintem mutasd meg, max ha minden rendben van elmegy par órád a varoban, talan megkerdezik h minek jött, de lagalabb nyugodt leszel. Ha meg mély - mert szerintem az! Akkor fertotlenitik, talan tetanusz-oltasok, fuggvenyeben-emiatt 24orad van! - osszevarrjak. Ne hagyd magad a trollokkal. Jobbulast kivanok.
2020. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi éretlen, hisztis pisis van itt.


A kérdező feltett egy szimpla kérdést. Vagy válaszoljatok egy sima "Nem lesz gond/Inkább nézesd meg dokival" választ, helyette jön az ok nélküli sértegetés. A kérdező - tudtommal - soha nem szólt be egyikőtöknek sem, legalábbis ezen a kérdésen belül tuti nem. Mi értelme ennyire bunkónak lenni? Lehet, hogy szar nektek az élet, de ne olyanokon vezessétek már le, akinek semmi köze hozzá.

2020. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Menj el dokihoz es fogsz kapni egy tetanusz injekciót.
2020. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%
És hogy viselte a kutyus a mosást, fertőtlenítést?
2020. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!