Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fáj a mellkasom?

Herbál16 kérdése:

Mitől fáj a mellkasom?

Figyelt kérdés
Ma tesi órán feltoltam magamat egy ilyen emelkedőn (mint mikor valamire fel szeretnél ülni és feltolod magad) és mikor feltoltam magam hirtelen a mellkasomba belenyilalt a fájdalom.Haza értem és ha fekvőzni akarok vagy valamit nem tudok mert elkezd fájni.

2020. szept. 15. 15:46
 1/7 Cheeye13 válasza:
53%
Lehetséges, hogy csak beszorult a levegő. Ha tartósan fennáll ez a helyzet, menj el vele dokihoz.
2020. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Hova szorult be a levegő? Ne viccelj már.

Két lehetőség van: 1. Meghúzódott valami izmod. Úgyhogy most próbálj pihenni és nem edzeni. 2. Ptxet kaptál. Ha gond lenne a levegővétellel akkor azonnal orvos. Akár ügyelet vagy mentő.

2020. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy gondom van a levegővétellel?
2020. szept. 15. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Fáj ha levegőt veszel, fulladsz.
2020. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán fáj ha levegőt veszek, csak ha mélyebb levegőt veszek kicsit érzem hogy fáj, nagyon kicsit fulladni egyáltalán nem fulladok
2020. szept. 15. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor jól meghúztad az izmod. Pihentesd lehet eltart pár napig vagy hétig is.
2020. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben
2020. szept. 15. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!