Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Korábban törött farokcsont...

Korábban törött farokcsont fájása terhelés miatt? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Januárban volt egy balesetem, amikor eltört a farokcsontom is.

Akkor voltam orvosnál sebészeten. Megröntgenezték többször is.

Kaptam rá gyógyszert és néhány hónapig itthon voltam, mert kezdetben alig bírtam menni. Utána pedig még nem engedett az orvos, mert ha terheltem volna, akkor lehet, műteni kellett volna. De azt szerencsére megúsztam.


Most 3 hete a szokásosnál jobban terhelem napi szinten (munka, munkahely, stb. miatt). Mostanra ismét érzek egy tompa fájdalmat a farokcsontomnál és kevesebb időt tudok egy helyben ülni vagy állni, mint amikor nem terheltem ennyire.


Ez mennyire normális? Mi a teendő?

Azt nem tudom megtenni, hogy nem terhelem, mert táppénzre nem vesznek emiatt. Meg nem is akarom azt én sem.



2020. szept. 17. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Törött csontnál előfordulhat frontérzékenység, de ha biztos akarsz lenni benne, hogy semmi baj nincsen, akkor menj el kivizsgálásra.
2020. szept. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!