Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a nyavalya lehet ez?

Mi a nyavalya lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja fáj a csípőm külső oldala, remélem érthető. Néha folyamatosan fáj, néha pár napig semmi gond, néha pedig belenyilall bizonyos csavarodó mozdulatra. Néha éjjel is fáj, főleg mert oldalt alszom és ha ráfekszem akkor elég vacak.

46 éves vagyok, rendszeresen sportolok, szóval az inaktivitás nem lehet gond.

Párszor bevettem egy Cataflam-ot, akkor két napig tök jó, semmi baj. Próbáltam nyújtani, na az is jó érzés neki.

Neten kutakodva a trochanter major szindróma áll a legközelebb a tünetekhez. De megoldás nincs rá.

Valakinek van ilyesmivel tapasztalata?



#csípő #csípőfájdalom #trochanter major
2020. szept. 21. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tennéd, ha öndiagnosztizálás helyett elmennél az ortopédiára!

Ne akard a neten saját magad megtalálni a "tuti" diagnózist.

2020. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. A szakrendelőt három hete nem érem el telefonon. A gyógytornászom, akihez privátban jártam más problémával, a járványhelyzet miatt most nem fogad személyesen. Szóval valakinek van tapasztalata?
2020. szept. 21. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Valami porckorong probléma, amihez kapcsolódhat kis ideggyulladás a gerincből kilépő ideggyöknél.
2020. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!