Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megütöttem ma jobb felén az...

Megütöttem ma jobb felén az arcomat erősen. Lehet bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Ma megütöttek figyelmetlenségből adódóan az iskolatáskájával az osztálytársam ahogy ült be mellém a buszon a táskája a vállán volt és arcon vágott vele akkor 5 percig nagyon fájt szószerint nagyon de utána nem éreztem semmit max amikor arcon ütött egy pici szédülést de hamar elmúlt csak utána fájt pár percig eléggé. Most is fáj egy kicsit a fejem de nem az arccsontom ahol megütött hanem alapból a fejem enyhén fáj. Mi bajom lehet? Ha bármi bajom lehet írjátok le légyszíves. Kiváncsi vagyok.

2020. okt. 2. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Az a bajod, hogy álmos vagy. Rég aludnod kellene. Az oldalon meg semmi keresnivalód 16 éves kor alatt.
2020. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár kis agyrázkódásod is lehet, ha hétfõn is érzed menj dokihoz.
2020. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

23:29

Agyrázkódás arcon ütéstől?!Nem a feje ütődött...

2020. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Ez inkább csak a fejed zúzódása, aminek normál velejárója némi fejfájás és szédülés, nem lesz semmi bajod, esetleg bekékül kicsit az arcod. Úgy különbözteted meg az agyrázkódástól, hogy nem volt eszméletvesztésed.

Jobbulást!

2020. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. okt. 3. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!