Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem, fáj a könyököm,...

Elestem, fáj a könyököm, ellátogassak a kórházba?

Figyelt kérdés

Futottam otthon aztán elvágódtam, fáj a könyököm, de tudom mozgatni tehát nem csak akkor fáj ha mozgatom hanem azóta, hogy elestem.


Esetleg tudtok valami oktató videót, hogy ha már esik el az ember akkor hogyan célszerű, hogy ne fájjon ? Megúsztam egy kéztörést most, ami jó mert vezetés vizagára készülök. :D



2020. okt. 10. 14:15
 1/4 anonim válasza:
71%

😳😳😳 sérült fájó kézzel semmiféle képpen nem szabad vezetni ,veszélybe sodorsz másokat.


Mindenképpen menj doktorhoz.

2020. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor estél el? Pár napig teljesen normális, ha fáj, gondolom zúzódás, lila folt is van rajta. A vizsgát tetesd át akkorra, amikor elmúlik.
2020. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most is vezettem. Annyira azért nem fáj.


2 órája estem el. :)

2020. okt. 10. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne neki a pihentetés. Kösd fel a nyakadba, így jobban tud gyógyulni, teher mentesitve van.
2020. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!