Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valaki felvágja a kezét,maj...

Ha valaki felvágja a kezét,majd ő maga hív mentőt,akkor hova viszik? Simán ellátják a kórházba a sebet és hazaengedik vagy kötelező bevinni zárt osztályra?

Figyelt kérdés
Ne ertsetek félre, nem akarom ezt csinálni, csak ezen most így elgondolkoztam pakolaszas közben.

2020. okt. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem akarod ezt csinálni, akkor kezeltesd magad pszichiáterrel és pszichológussal, a falcolás komoly probléma.
2020. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha öngyilkosságra gondolsz akkor előbb ellátják aztán igen zartosztály. Ismerősöm gyógyszereket vett be. 2 hétig ott volt, több napig lekötözve alig tudta kihozni a családja. Nem jó buli.
2020. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szándékosan csinálja, szóval öngyilkossági kisérletről van szó, igen, beviszik pszichiátriai kezelésre.
2020. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
58%
Bizony beviszik akkor pszichiátriai kezelésre. Exem begyógyszerezte magát.. Húga hívta rá a mentőt. Kimosták a gyomrát, majd becsukták 2 hétre. Látogatni lehetett, de fel nem kelhetett..egésznap beszélni kellett pszichológusokkal stb.. Nem volt egy nagy ötlet tőle.. Én se szívesen jártam be hozzá, mert addigra már vége volt a kapcsolatnak, csak zsarolt, ha be se megyek hozzá akkor ha ki jön újra megteszi.. Így ott kellett ülnöm vele.. Na szóval nem volt jó élmény külső emberként sem.
2020. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!