Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez miért lehet? Ugye nem lesz...

Ez miért lehet? Ugye nem lesz semmi bajom??

Figyelt kérdés
Délután megittam egy monster energiaitalt. Nem szoktam egyszerre ennyit inni,de viszonylag gyakran iszok energiaitalt, kb 2 hetente egyszer. Dohányzom is, kb 3 naponta 1 szálat szivok el, utána szédülök. Hatkor mikor hazaértem, azt vettem észre, hogy a bal lábam kicsit furcsa. Mintha nem lett volna benne annyi erő, és kicsit zsibbadt is, mint egy nehéz edzés után. De csak a bal. A bal kezem pedig hónapok óta zsibbad,vagy pedig ilyen furcsa érzés van benne. Használni tudom,de van, hogy este arra riadok fel felalombol hogy nem érzem a kezemmel a paplant. Tehát nem érzek vele olyan jól dolgokat, mint a jobb kezemmel. Azt olvastam, hogy ez lehet a stroke tünete is. De viszont a mosolyom szimmetrikus, sőt, a bal kezemmel még erősebben szorítok mint a jobbal. Tehát úgy az egész bal oldalam nem zsibbadt,csak a végtagjaim. Levegőt nehezen kapok,de szerintem ez betudható annak, hogy panikbeteg vagyok. De most nem merek aludni, mert attól félek,hogy ha elalszom akkor meghalok mert strokeom van. Mondjuk 6 óra óta azért eltelt egy kis idő, ha stroke lenne, akkor rosszabbul kéne lennem, nem? Kérlek nyugtassatok meg, hogy nincsen strokeom vagy komoly bajom.

2020. nov. 4. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el (illetve jelen helyzetben hívd fel) háziorvosodat és meséld el neki e tüneteket.
2020. nov. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az elmaradt, hogy fiatal vagyok, 18 sem vagyok még.

Terveztük anyával, hogy majd elmegyek orvoshoz,csak hát nem most éjszaka. De akkor csak nem lehet komoly dolog, ugye?

2020. nov. 4. 02:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy vagy kérdező?


Ezek lehetnek a stroke tünetei, bár azért nem a tipikus korosztály vagy, szóval nálad inkább valami más lehet a gond. Az hogy a mosolyod rendben van, nem jelent semmit, mert a tünetek attól függnek, melyik, ér záródik el, vagy hogy teljes e az elzáródás. Tekintve hogy régebb óta vannak tünetek, már el kellett volna menni orvoshoz. Jobbulást!

2020. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm, azóta befektettek a kórházba,majd másnap elvégeztek pár vizsgalatot, es mind negatig lett
2020. nov. 6. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellett kórházba menni?
2020. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!